Nasze produkty

Nasza wyjątkowa oferta umożliwia zakup szerokiej gamy produktów, jakimi są programy wykorzystywane w maszynach CNC. Dzięki nim, możliwe jest bezproblemowe wykonanie części, elementów czy całych konstrukcji. Nasza firma proponuje ogromny wybór, dzięki któremu możliwe jest rozszerzenie swojej działalności i wyjście naprzeciw oczekiwaniom Klientów poprzez zaproponowanie nowych produktów i usług.

Nasze produkty

Nasza oferta to szeroka gama programów, które przydadzą się w każdej firmie zajmującej się obróbką CNC. Pomagamy rozszerzać ofertę przedsiębiorstwom poprzez wdrażanie nowych rozwiązań, a także szkolenia, które pozwolą na podniesienie poziomu wiedzy i kwalifikacji wśród pracowników firm zajmujących się CNC.

W ramach naszej oferty proponujemy programy:

  • COBUS,
  • PYTHA,
  • Eurosoft, Inc.

Nasza firma, CNC Software, proponuje także swoją własną ofertę – usługi, szkolenia oraz pomoc.

Oprogramowanie COBUS

Nasza oferta obejmuje produkty firmy COBUS. Są to niezawodne narzędzia, dzięki którym możliwe jest wykonanie wielu produktów, takich jak meble, drzwi czy schody. Możliwe jest zakupienie narzędzi, które są przeznaczone do wytwarzania danego artykułu, jak np. frontów meblowych. Pozwalają one na łatwe i szybkie projektowanie rozmaitych wariantów, przeanalizowanie ich na modelu 2D lub 3D, oraz wykonanie gotowego artykułu na odpowiedniej maszynie.

Posiadamy także programy do tworzenia drzwi, produkcji fasad oraz schodów (działają one podobnie, jak ten do frontów meblowych). Możliwe jest również wykonanie stelaży do mebli tapicerowanych za pomocą odpowiedniej maszyny typowej do nestingu.

COBUS to jednak nie tylko meble oraz wyposażenie domu. W ofercie znaleźć można także warianty NCAD, Nesting oraz WOP. NCAD pozwala na projektowanie nowych elementów w sposób intuicyjny, natomiast WOP umożliwia robienie tego na monitorze maszyny. Nesting natomiast, to bardzo przydatne narzędzie, który może być używane wraz z innymi wariantami. Umożliwia on oszczędność materiału – pozwala na rozmieszczenie elementów w taki sposób, aby stracić jak najmniej materiału. Nesting to ekonomiczne korzystanie z maszyn CNC!

Produkty firmy PYTHA

Nasze oprogramowanie to jednak nie tylko firma COBUS, ale również PYTHA. Pozwala ona na wykupienie pakietów, które umożliwią tworzenie różnych zestawów produktów. Możliwe jest wybranie pakietu Meble, który pozwoli na stworzenie modelu 2D lub 3D, a następnie prezentacji całego wyposażenia. Jeśli pomysł uzyska aprobatę, ostatnim etapem jest wykonanie tych mebli na swojej maszynie.

Na tej samej zasadzie funkcjonują pakiety Targi (pozwala na tworzenie ścianek, stoisk, oświetlenia) oraz Architektura (wykończenia budynków, fasady, itp.). Możliwe jest również zakupienie pakietu Biblioteka, w którym znajduje się ogrom wzorów i modeli potrzebnych do zaprojektowania wyposażenia całego mieszkania lub domu.

Produkty Eurosoft, Inc.

Oprócz naszych własnych usług, których dokładniejszy opis znajduje się na podstronach, umożliwiamy także zaopatrzenie się w oprogramowanie Eurosoft, dzięki któremu możliwy będzie nesting i automatyzacja, pozwalające na maksymalizację wydajności materiału oraz lepsze wyniki.

Dzięki naszym programom możliwe jest wykorzystanie potencjału maszyn CNC w 100%! Zapraszamy do kontaktu!

Oprogramowanie COBUS

Oprogramowanie Eurosoft, Inc

Wyszukaj program:

Po branży:

Po materiale:

  • Drewno lite
  • Płyta wiórowa
  • Płyta laminowana
  • Płyta MDF