COBUS ConCept

COBUS ConCept to profesjonalna firma konsultingowa, która od wielu lat zajmuje się zagadnieniami procesów biznesowych w firmach. Głównym zadaniem, które sobie wyznaczamy, jest optymalizacja procesów produkcji, zwiększenie wydajności oraz poprawienie pozycji naszych Klientów na rynku.

Zalety przygotowanych rozwiązań

Nasze koncepcje, produkty, a także oferowane usługi zapewniają indywidualne rozwiązania, aby osiągnąć zamierzony cel. Dzięki temu nasza wydajność nie zaczyna się od inteligentnego rozwiązania informatycznego, ale na długo przed konsultacją z naszymi doświadczonymi specjalistami w dziedzinie handlu. Nasza misja realizowana jest również przez partnerów, przede wszystkim z firm Cobus, a także Pytha, a także wielu innych przedsiębiorstw.

Oferta

Proponujemy zarówno oprogramowanie, jak i rozwiązania technologiczne. Spośród przygotowanych 7 wersji programów CAD/CAM, dzięki którym możliwe jest projektowanie chociażby:

  • drzwi,
  • schodów,
  • frontów,
  • mebli tapicerowanych.

Oferta programów COBUS

Jeśli chodzi o proponowaną przez nas ofertę, możliwe jest zaopatrzenie się w programy do projektowania nie tylko wymienionych wyżej produktów. Dostawca oprogramowania umożliwia także tworzenie modeli, a później półproduktów, które mogą przydać się przy budowie domu. Inne narzędzie, które można nabyć na naszej stronie, pozwala na tworzenie fasad i innych elementów architektonicznych. Z ofert mogą skorzystać nie tylko firmy współpracujące z przedsiębiorstwami zajmującymi się umeblowaniem, ale również budowlanymi czy architektonicznymi.

Większa wydajność z COBUS

Oprogramowanie COBUS to jednak nie tylko produkty, które pozwolą na wykonanie danych produktów – to także narzędzia, dzięki którym możliwe będzie szybsze, łatwiejsze i bardziej oszczędne korzystanie z materiałów. Program NCAD umożliwi projektowanie dowolnych elementów – jest to proste w obsłudze i intuicyjne narzędzie. Wariant Nesting natomiast pozwoli na jak najbardziej ekonomiczne wykorzystywanie surowców poddawanych obróbce. Dzięki inteligentnemu rozmieszczaniu elementów na tworzywie, możliwe jest wykorzystanie go w pełni oraz zaoszczędzenie materiału, pieniędzy oraz czasu. Nesting polecany jest jako uzupełnienie do wszystkich innych programów tej firmy.

Siedziba firmy COBUS ConCept GmbH
Siedziba firmy COBUS ConCept GmbH

COBUS – nowoczesne rozwiązania

Nasze programy CAD/CAM wykorzystywane są również do projektowania wielu innych przedmiotów, wykorzystywanych przede wszystkim w branży meblarskiej.

Jesteśmy pewni, że nie tylko pomogą one w efektywnej i szybkiej pracy, ale także pozwolą rozszerzyć ofertę o nowe modele, wzory i produkty. Każda spółka pracująca na co dzień z maszynami CNC z pewnością doceni tak intuicyjne i sprawne narzędzia, jak oprogramowanie tej firmy.

Skorzystaj z naszej wiedzy specjalistycznej – COBUS oznacza: konkretne rozwiązania, systemy i usługi, w tym również programy CAD/CAM, ułatwiające optymalizację procesów produkcji.

Oferta COBUS