COBUS ConCept

COBUS ConCept to profesjonalna firma konsultingowa, która od wielu lat zajmuje się zagadnieniami procesów biznesowych w firmach. Głównym zadaniem, które sobie wyznaczamy, jest optymalizacja procesów produkcji, zwiększenie wydajności oraz poprawienie pozycji naszych klientów na rynku.

Zalety przygotowanych rozwiązań
Nasze koncepcje, produkty, a także oferowane usługi zapewniają indywidualne rozwiązania, aby osiągnąć zamierzony cel. Dzięki temu nasza wydajność nie zaczyna się od inteligentnego rozwiązania informatycznego, ale na długo przed konsultacją z naszymi doświadczonymi specjalistami w dziedzinie handlu. Nasza misja realizowana jest również przez partnerów, przede wszystkim z firm Cobus, a także Pytha, a także wielu innych przedsiębiorstw.

Oferta
Proponujemy zarówno oprogramowanie, jak i rozwiązania technologiczne. Spośród przygotowanych 7 wersji programów CAD/CAM, dzięki którym możliwe jest projektowanie chociażby:
– drzwi,
– schodów,
– frontów,
– mebli tapicerowanych.

Cobus Rheda

Nasze programy CAD/CAM wykorzystywane są również do projektowania wielu innych przedmiotów, wykorzystywanych przede wszystkim w branży meblarskiej.

Skorzystaj z naszej wiedzy specjalistycznej. COBUS oznacza: konkretne rozwiązania, systemy i usługi, w tym również programy CAD/CAM, ułatwiające optymalizację procesów produkcji.

Oferta COBUS