Programowanie

Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat bardzo duże doświadczenie pozwala naszemu przedsiębiorstwu na dostarczanie nowoczesnego oprogramowania komputerowego do obsługi różnego rodzaju maszyn sterowanych numerycznie. Oferowane narzędzia zostały zoptymalizowane w taki sposób, aby ich użytkowanie było proste, intuicyjne oraz wygodne.

Zbliża się duże zamówienie, a w firmie nie ma pracownika, który mógłby napisać nowy program do maszyny, takiej jak frezarka CNC? A może pojawiło się zamówienie na produkty, których nie ma możliwości zaprojektować w opłacalnym czasie? Niestety, to scenariusz, który może spotkać każdego z nas. Co zrobić, aby nie stracić zainteresowanego Klienta?

CNC Software

W sytuacji takiej, jak opisana powyżej nie jest konieczne rezygnowanie z zamówienia. Nasze usługi pozwolą na wykonanie zlecenia szybko i sprawnie! Jak? Tu z pomocą przychodzi nasz nowy produkt – USŁUGI CNC SOFTWARE, czyli programowanie CNC. Piszemy programy na zlecenie Klientów i wysyłamy gotowy kod na maszyny. Dzięki skorzystaniu z naszych propozycji, możliwe jest więc bezproblemowe wykonanie produktów, których oczekuje Klient. Jest to ogromny plus, nie tylko pod względem finansowym, ale także marketingowym – dzięki szybkiej i rzetelnej realizacji zadania, możliwe będzie uzyskanie dobrej opinii i pokazanie, że dla naszej firmy nie ma rzeczy niemożliwych, a to wszystko dzięki programowaniu CNC.

Szeroka oferta firmy

Bardzo dużym zainteresowaniem klientów naszego przedsiębiorstwa cieszy się program do maszyn CNC o nazwie “COBUS”. Pozwala on na efektywne zarządzanie projektem oraz produkcją drzwi, frontów meblowych czy też schodów. Ten nowoczesny program posiada również opcję projektowania fasad. Nowoczesny budynek powinien odznaczać się estetycznym wyglądem, integralnością wszystkich systemów, a także bezpieczeństwem użytkowania. Aby jednak każdy z tych elementów mógł zaistnieć, konieczne jest wykonanie odpowiedniego projektu uwzględniającego wszystkie wymienione aspekty. Bardzo ważną informacją jest fakt, że oferowany system do maszyn CNC współpracuje z danymi pobranymi z CAD i ERP, co znacząco przyspiesza i ułatwia zachodzące procesy. Program jest równie często wykorzystywany do projektowania i produkcji elementów tapicerowanych.

Nasz software – jakie programy piszemy?

W ramach naszej działalności, jesteśmy w stanie przygotować różne programy, dzięki którym możliwe będzie szybkie wykonanie ogromnej ilości wymaganych produktów. Obróbka materiałów za pomocą maszyn CNC i pisania programów CNC to bardzo dobrze prosperujący biznes i warto pokazać się jako przedsiębiorstwo, które potrafi wykonać każde zlecenie w niewielkim czasie.

W naszej ofercie można znaleźć usługi w zakresie:

  • programów na frezowanie tekstu,
  • programów na frezowanie elementów drewnianych,
  • projektowania mebli,
  • projektowania drzwi,
  • programów do schodów,
  • nestingów (optymalizacji) na maszyny CNC do rozkroju,
  • programów na modele frontów meblowych.

Oferujemy także software związany z tworzeniem jeszcze innych projektów. Jeśli na powyższej liście nie ma wyszczególnionego wariantu, na którym Ci zależy, prosimy o kontakt. Z przyjemnością wysłuchamy Twoich potrzeb i określimy, czy możliwe jest wykonanie danego programu.

Jednym z najpopularniejszych programów CNC dostępnych w ofercie naszej firmy jest “PYTHA Lab”, stosowany do wykonywania projektów mebli czy też różnego rodzaju elementów architektonicznych. Bardzo wielu klientów nabywa to oprogramowanie także w celu wykonania stanowisk targowych. Pozwala ono na dokładne zwymiarowanie każdego fragmentu konstrukcji, a następnie na wykonanie rysunków zarówno w technologii 2D, jak i 3D.

CNC Software

Dlaczego zdecydowaliśmy się na świadczenie usług programowania CNC? Nasze obserwacje i działanie na rynku związanym z maszynami związanymi z obróbką materiałów pokazało nam, że mimo że wiele osób i firm posiada odpowiednie narzędzia, umiejętność programowania ich i tworzenia do nich odpowiedniego software’u jest już znacznie rzadziej spotykana. Ponieważ zależy nam, aby każda osoba i przedsiębiorstwo posiadające maszyny mogło świadczyć swoje usługi jak najszerszej klienteli, zdecydowaliśmy się na pomoc wszystkim tym, którzy mogą nie posiadać odpowiednich zasobów do tworzenia takich programów.

Usługi dla firm

Niezależnie więc, czy nasi Klienci potrzebują pomocy w ramach CNC Software czy pisania programów CNC w zakresie obróbki drewna, produkcji okien, czy może wykonywania schodów – nasze usługi skierowane są do wszystkich firm, w których używane są maszyny, takie jak frezarki czy tokarki. Dzięki nam, możliwe będzie sprostanie wymaganiom nawet najbardziej skrupulatnych Klientów! Dodatkowo, korzystanie z firmy zewnętrznej przy programowaniu jest znacznie tańsze niż zatrudnienie specjalisty w swojej firmie.

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszego przedsiębiorstwa oraz do wybrania najodpowiedniejszego oprogramowania CNC dla swoich potrzeb. Dostarczane produkty zostały zoptymalizowane w taki sposób, aby ich użytkowanie było możliwe na maszynach wielu producentów. Wygoda obsługi oraz precyzja pracy sprawiają, że warto postawić na sprawdzone rozwiązania w zakresie obsługi maszyn CNC.

Jeżeli jesteś zainteresowany dodatkowymi informacjami, warunkami czy ofertą prosimy o kontakt.

Przydatne linki:

PREZENTACJA

Umów się na
prezentację już dziś

COBUS WOP

Zobacz również
inne programy

COBUS NESTING

Zobacz również
inne programy