SZKOLENIA CNC SOFTWARE

CNC Software Polska - SZKOLENIA:

Coraz więcej pracodawców dostrzega potrzebę kształcenia i rozwijania umiejętności swoich pracowników. Wszelkiego rodzaju kursy i szkolenia pozwalają na podniesienie kompetencji osoby zatrudnionej. Opłacenie takiego kursu jest zdecydowanie tańsze niż zatrudnienie nowej osoby – dzięki temu, pracownik zyskuje nowe umiejętności. Pracodawca natomiast może cieszyć się lepiej wykwalifikowanym zespołem, jednocześnie nie narażając się na konieczność zatrudnienia nowej osoby – co zawsze wiąże się ze znacznymi kosztami.

CNC Software

Jak już określiliśmy, podnoszenie kwalifikacji osób zatrudnionych jest priorytetem dla dużej liczby pracodawców. Wielu z nich zastanawia się jednak, jak efektywnie przeszkolić nowego pracownika w jak najkrótszym czasie. W końcu, szybkie podniesienie kwalifikacji to nie tylko korzyść dla pracodawcy, ale również dla pracownika – przekazanie najważniejszej wiedzy i umiejętności praktycznych w krótkim czasie pozwala na możliwość rozpoczęcia pracy nad nowymi zadaniami i sprawdzenie nabytej wiedzy w praktyce. Jak znaleźć odpowiednie szkolenie, które zadowoli zarówno pracodawców, jak i osoby przez nich zatrudniane? Tu sprawdzają się nasze spersonalizowane sesje treningowe.

Szkolenia z software’u dla każdego

CNC Software od wielu lat prowadzi szkolenia z zakresu programów CAD i CAM. Klienci pracujący na naszych programach coraz chętniej zaczynają inwestować w jeszcze lepsze wykorzystanie możliwości swoich programów. Dzięki temu poszerzaniu wiedzy i podnoszeniu umiejętności, pracownicy są cenną częścią firmy, która może oferować coraz to nowe i bardziej skomplikowane usługi swoim Klientom.

Innym powodem, dla którego możliwe jest wysłanie pracownika na oferowany przez nas kurs, są rotacje w firmie. W momencie odejścia znającego się na rzeczy pracownika, konieczne jest szybkie i sprawne wprowadzenie nowo zatrudnionej osoby w temat, aby bez problemu mogła przejąć obowiązki poprzednika.

Oferta CNC Software

Nasze kursy wyposażą Cię w ogrom wiedzy i umiejętności przydatnych na co dzień w pracy związanej z maszynami CNC. Niezależnie, czy potrzebujesz kursu od podstaw, czy może posiadasz już trochę wiedzy i umiejętności, ale chcesz podnieść swoje kwalifikacje – mamy propozycję dla Ciebie! W naszej ofercie można znaleźć szkolenia w zakresie software’u:

♦ COBUS WOP / NCAD / NESTING / DRZWI / OKNA
  • – podstawowe,
  • – średnio zaawansowane,
  • – zaawansowane,

♦ PYTHA MEBLE / TARGI / ARCHITEKTURA
  • – podstawowe,
  • – średnio zaawansowane,
  • – zaawansowane.

CNC – kursy dla każdego!

Jak widać, nasza oferta to szeroki zakres szkoleń, nie tylko ze względu na poziom zaawansowania, ale również na przeznaczenie oraz rodzaj software’u CNC. Dzięki naszym propozycjom zdobędziesz wiedzę i umiejętności, co może przełożyć się na szerszą ofertę Twojej firmy i zwiększenie liczby Klientów.

Kursy CNC Software są przeprowadzane indywidualnie dla firm, ze względu na to, że każda spółka ma własną specyfikę produkcji jak i zakres programu. Na życzenie wystawiamy również certyfikat. Jeżeli jesteś zainteresowany dodatkowymi informacjami czy ofertą prosimy o kontakt

szkolenia

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on skype