Sterowanie maszynami CNC​

Sterowanie maszynami CNC

Domeną naszej firmy jest dostarczanie nowoczesnych oprogramowań komputerowych wspomagających różnego rodzaju prace zarówno w małych zakładach produkcyjnych, jak i dużych przedsiębiorstwach przemysłowych. W ramach prowadzonych działań oferujemy między innymi oprogramowania do sterowania maszynami CNC. Odznaczają się one intuicyjną obsługą, dzięki czemu mogą być użytkowane zarówno przez młodych i niedoświadczonych pracowników, jak i osoby z większym stażem. Dzięki swojej uniwersalności programy mogą obsługiwać różnego rodzaju maszyny sterowane numerycznie.

Postaw na sprawdzone rozwiązania

Oferta naszej firmy to między innymi oprogramowanie dla systemu PYTHA Meble. Pozwala ono na wygodne i niezwykle szybkie projektowanie mebli. Dostarcza precyzyjne i nieograniczone opcje konstruowania, a także pozwala na tworzenie dokładnych rysunków oraz przekrojów. Oprogramowanie pomaga w projektowaniu różnego rodzaju przestrzeni w taki sposób, aby umożliwić jak najbardziej ergonomiczne rozplanowanie poszczególnych mebli w pomieszczeniu. Dzięki temu minimalizuje się ryzyko powstawania jakichkolwiek błędów podczas procesu produkcji.

Nad poprawnością przesyłania informacji do konkretnego oprogramowania czuwa zintegrowany postprocesor. Jest on opracowywany w taki sposób, aby mógł współpracować z każdym rodzajem maszyny – zarówno modelem starszym, jak i urządzeniami najnowszej generacji. Bardzo dużą zaletą postprocesorów jest możliwość uniezależnienia się od różnych interfejsów maszynowych oraz zintegrowanie obsługi poszczególnych maszyn w jednym środowisku programowym. Bardzo mocno usprawnia to wszelkie procesy produkcyjne podejmowane w przedsiębiorstwie.

Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie!

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. Przeprowadzone na przestrzeni ostatnich lat liczne realizacje dają nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów przede wszystkim pod względem funkcjonalności.

Wyszukaj program:

Po branży:

Po materiale:

  • Drewno lite
  • Płyta wiórowa
  • Płyta laminowana
  • Płyta MDF

temp - niewidoczny