fbpx

Product Manager - Inżynier sprzedaży

Firma CNC Software jest dystrybutorem renomowanych oprogramowań specjalistycznych wiodących producentów europejskich COBUS ConCept i PYTHA Lab. Wyposażamy naszych klientów w najnowocześniejsze rozwiązania branżowe IT na rynku.

Opis stanowiska:

  • Bieżąca współpraca z klientami
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Sprzedaż oferowanych produktów i usług
  • Współpraca z działem IT na etapie realizacji wdrożeń
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Opracowanie założeń projektowych
  • Przygotowywanie ofert handlowych, negocjacje
  • Prowadzenie sprawozdawczości z działań sprzedażowych
  • Analiza rynku i monitorowanie potrzeb klientów

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży
  • Znajomość technik sprzedaży
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Dyspozycyjność i prawo jazdy kat.B
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych na terenie kraju
  • Precyzja i terminowość
  • Dobra organizacja pracy i rzetelność w jej wykonywaniu
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Cykliczne szkolenia produktowe
  • Samochód i telefon służbowy
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Możliwość rozwoju indywidualnego
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i osiąganych wyników

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wyłącznie wybrane oferty.

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. 2002.101.926 z późn. zmianami) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.”

Serwisant oprogramowań CAD/CAM

  • prowadzenie szkoleń dla klientów
  • wdrażanie oprogramowań
  • dopasowywanie programu do wymagań klienta
  • kontakt z klientem w celu uzgadniania szczegółów
  • prowadzenie prezentacji programu on-line
  • prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi zmianami w systemie CRM

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • dyspozycyjność i prawo jazdy kategorii B
  • precyzja i terminowość
  • dobra organizacja pracy i rzetelność w jej wykonywaniu
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera
  • znajomość programowania G-Code będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • profesjonalne szkolenia w Polsce i za granicą
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • samochód i telefon służbowy
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • możliwość rozwoju indywidualnego
  • MOŻLIWOŚĆ DOBRYCH ZAROBKÓW

Close Menu

Koszyk