Realizacje, które zostały zaprojektowane dzięki programom do maszyn CNC, można podziwiać w naszej galerii. Dzięki nim, każdy zainteresowany kupnem lub współpracą, może zobaczyć, w jaki sposób działają oferowane przez nas oprogramowania oraz jakiego typu modele i prezentacje tworzyć można w tych narzędziach.

Galeria narzędzi

Wychodzimy naprzeciw naszym Klientom, którzy nie tylko chcą zobaczyć gotowe projekty, ale również zapoznać się z interfejsem i sposobem działania oferowanych przez nas narzędzi. Dlatego też na tej stronie prezentujemy nie tylko zdjęcia czy obrazy, ale również filmiki, na których można podejrzeć, w jaki sposób pracuje się na programach COBUS i PYTHA. Pozwala to na wstępne zapoznanie się ze metodą działania, co umożliwia podjęcie decyzji, które z proponowanych programów może ułatwić nam pracę. Możliwe, że dla niektórych Klientów już na pierwszy rzut oka COBUS będzie łatwiejszy w obsłudze lub PYTHA, albo PYTHA okaże się podobna do oprogramowania, z którym kiedyś mieliśmy styczność.

Galeria wizualizacji

Dzięki naszej stronie, możliwe jest jednak nie tylko zaznajomienie się z działaniem i interfejsem oferowanych przez nas produktów. Możliwe jest również obejrzenie filmików z wizualizacjami i całymi projektami stworzonymi w naszych narzędziach. Dzięki nim, możemy nie tylko zapoznać się ze sposobem tworzenia artykułów, ale także z gotowym produktem pod postacią modelu 3D, który łatwo wykonać w oferowanych przez nas programach.

Nasze usługi

Warto jednak pamiętać o usługach, których nie mamy możliwości zaprezentować w naszej galerii – takich jak nasze szkolenia, które pomagają w podniesieniu umiejętności i kompetencji, jeśli chodzi o maszyny CNC. Należy również pamiętać, że sami oferujemy możliwość napisania programów na zamówienie, dzięki którym nasi Klienci mogą zwiększyć swoją ofertę i trafiać do większej ilości przedsiębiorstw lub osób fizycznych zainteresowanych współpracą.

W razie jakichkolwiek pytań lub chęci zobaczenia większej liczby realizacji, niż te znajdujące się w naszej galerii, zapraszamy do kontaktu!

Galeria COBUS

Galeria SCHOTT