Drzwi

Drzwi

Domeną firmy CNC SOFTWARE POLSKA jest dostarczanie sprawdzonych rozwiązań z zakresu oprogramowań do maszyn sterowanych numerycznie. Oferta przedsiębiorstwa to między innymi program COBUS Drzwi, który sprawdzi się idealnie nie tylko w procesie projektowania, ale i podczas przygotowywania produkcji oraz w czasie wykonywania prac na maszynach CNC. To, co wpływa na bardzo duże zainteresowanie oprogramowaniem COBUS Drzwi to przede wszystkim łatwa i intuicyjna obsługa. Powoduje ona, że system może być użytkowany zarówno przez osobę niedoświadczoną, jak i pracownika z większym stażem.

Szerokie zastosowanie programu

System może służyć do prowadzenia różnych czynności – formatowania drzwi lub też frezowania wycięć. Dzięki oprogramowaniu możliwe jest precyzyjne tworzenie otworów na zamki, zawiasy czy też inne elementy wyposażenia. Bardzo ważną funkcją jest zapamiętywanie najczęściej wybieranych procesów, co znacząco podnosi wydajność wszystkich czynności produkcyjnych realizowanych przez maszyny sterowane numerycznie.

To, co wpływa na wysoką funkcjonalność systemu COBUS Drzwi to przede wszystkim możliwość jego nieograniczonej konfiguracji. Daje to możliwość dostosowania się do indywidualnych potrzeb każdej z firm zajmujących się produkcją drzwi. System umożliwia między innymi produkcję pojedynczych ramiaków, frezowanie kieszeni zamków oraz rowków okuciowych, obróbkę szyldów, a także wykonywanie otworów na klamki. Wszystkie procesy przeprowadzane są z dbałością o nawet najmniejszy szczegół realizacji.

Postaw na sprawdzone rozwiązania

Zapraszamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy. Przeprowadzone na przestrzeni ostatnich lat liczne realizacje, a także szeroka propozycja przedsiębiorstwa dają nam pewność sprostania oczekiwaniom każdego z klientów. Poza programem do obróbki drzwi oferujemy także system do tworzenia mebli, frontów czy też schodów. Ważną informacją jest fakt, że dostarczane systemy współpracują z najpopularniejszymi maszynami wykorzystywanymi w zakładach, takimi jak SCM, HOMAG, REICHENBACHER oraz FELDER.

Wyszukaj program:

Po branży:

Po materiale:

  • Drewno lite
  • Płyta wiórowa
  • Płyta laminowana
  • Płyta MDF

temp - niewidoczny