fbpx

PYTHA Lab. GmbH

PYTHA świętuje ponad 35-letnie doświadczenie w branży!
Jesteśmy firmą produkującą oprogramowanie i powstaliśmy w Aschaffenburgu, w Bawarii, w Niemczech. Nasze oprogramowanie jest produkowane w Niemczech w 100%.

Filozofia PYTHA
PYTHA Lab jest dynamicznym zespołem programistów i ekspertów rynkowych, którzy od 35 lat cieszą się tworzeniem i rozwojem PYTHA. Naszym priorytetem i pasją było zapewnienie łatwego w użyciu, ale wydajnego systemu 3D CAD, który jest liderem na rynku. Nasi klienci mają duży wpływ na rozwój PYTHA 3D CAD, a my jesteśmy dumni, że możemy dostosować nasze oprogramowanie do wielu wymagań naszych klientów!

Zaangażowanie społeczne
Ponad 35 lat sukcesu nie tylko napełnia nas dumą, ale zobowiązuje również do zaangażowania się społecznie i kulturowo. PYTHA Lab sponsoruje np. Lions Club w projektach dla potrzebujących na całym świecie, a także Międzynarodowe Stowarzyszenie Kobiet Zonta, które pracuje nad poprawą statusu kobiet,  czy też regionalne stowarzyszenie Grenzenlos, które wydaje ciepłe posiłki i odzież dla biednych.

Pytha HQ

Pielęgnujemy otwartą, przyjazną kulturę korporacyjną, w której silny, wysoce zaangażowany, profesjonalny zespół rozwija PYTHA na najwyższą jakość i utrzymuje zaufane relacje z naszymi dealerami i klientami. Przyjemność projektowania oprogramowania, zaufanie, poczucie obowiązku, pracowitość, otwartość i uczciwość są podstawami naszej pracy.

Dzięki zastosowaniu najwyższej, wizjonerskiej technologii oprogramowania i wieloletniemu doświadczeniu przekraczamy oczekiwania naszych klientów .

Oferta PYTHA 3D CAD

Close Menu
×

Koszyk