PYTHA Lab

Świętujemy ponad 35-letnie doświadczenie w branży!
Jesteśmy firmą produkującą oprogramowanie i powstaliśmy w Aschaffenburgu, w Bawarii, w Niemczech. Nasze rozwiązania informatyczne produkowane są w 100% w Niemczech.

Filozofia
PYTHA Lab jest dynamicznym zespołem programistów i ekspertów rynkowych, którzy od 35 lat cieszą się tworzeniem i rozwojem marki. Naszym priorytetem i pasją było zapewnienie łatwego w użyciu, ale wydajnego programu do projektowania mebli, który jest liderem na rynku. Nasi klienci mają duży wpływ na rozwój PYTHA 3D CAD, a my jesteśmy dumni, że możemy dostosować nasz program 3D CAD do wielu wymagań naszych klientów!

Zaangażowanie społeczne
Ponad 35 lat sukcesu nie tylko napełnia nas dumą, ale zobowiązuje również do zaangażowania się społecznie i kulturowo. PYTHA Lab sponsoruje np. Lions Club w projektach dla potrzebujących na całym świecie, a także Międzynarodowe Stowarzyszenie Kobiet Zonta, które pracuje nad poprawą statusu kobiet. Wspomagamy również egionalne stowarzyszenie Grenzenlos, które wydaje ciepłe posiłki i odzież dla biednych.

Pielęgnujemy otwartą, przyjazną kulturę korporacyjną, w której silny, wysoce zaangażowany, profesjonalny zespół rozwija PYTHA na najwyższą jakość i utrzymuje zaufane relacje z naszymi dealerami i klientami. Przyjemność tworzenia aplikacji do projektowania mebli, zaufanie, poczucie obowiązku, pracowitość, otwartość i uczciwość są podstawami naszej pracy.

Dzięki zastosowaniu najwyższej, wizjonerskiej technologii oprogramowania 3d CAD i wieloletniemu doświadczeniu przekraczamy oczekiwania naszych klientów.

Produkty firmy w naszej ofercie
W naszej ofercie znajduje się szeroka gama marki PYTHA. Każdy może więc skorzystać z różnorodnych programów, dzięki którym możliwe będzie wykonanie modelu 2D lub 3D z zaprojektowanymi produktami, a następnie przeprowadzenie prezentacji. W ten sposób można dokładnie zapoznać się z wizualizacją produktów, zanim przystąpi się do ich tworzenia na maszynie CNC.

Siedziba firmy PYTHA Lab GmbH
Siedziba firmy PYTHA Lab GmbH

W ramach naszej oferty, możliwe jest zaopatrzenie się w następujące programy PYTHA:

  • Meble,
  • Targi,
  • Architektura,
  • Biblioteka.

Pakiety programów
Dzięki wymienionym wyżej pakietom, możliwe jest zaopatrzenie się w programy, które pozwalają na wykonanie wielu różnych produktów. Pakiet Meble to nie tylko jeden rodzaj wyposażenia w domu, ale cały zestaw modeli i możliwości, który pozwala na stworzenie ogromnej ilości półproduktów potrzebnych przy tworzeniu umeblowania. Targi to ciekawa propozycja dla osób, które zajmują się tworzeniem artykułów takich jak stoiska, ścianki reklamowe czy oświetlenie. Architektura natomiast, to idealny zestaw, jeśli konieczne jest stworzenie wykończeń budynków, zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz.

A może cały dom?
Ostatni z zestawów to Biblioteka PYTHA, która zaopatruje użytkownika we wzory, które przydać się mogą do stworzenia wyposażenia całego domu. Oferuje on modele do kuchni, łazienki, sypialni, biura i każdego innego pokoju. Jest to idealne rozwiązanie dla firm, które współpracują z wieloma spółkami zajmującymi się meblami i wyposażeniem wnętrz – bez względu na rodzaj pomieszczenia.

Oferta PYTHA 3D CAD