fbpx

PYTHA Lab. GmbH

Świętujemy ponad 35-letnie doświadczenie w branży!
Jesteśmy firmą produkującą oprogramowanie i powstaliśmy w Aschaffenburgu, w Bawarii, w Niemczech. Nasze rozwiązania informatyczne produkowane są w 100% w Niemczech.

Filozofia
PYTHA Lab jest dynamicznym zespołem programistów i ekspertów rynkowych, którzy od 35 lat cieszą się tworzeniem i rozwojem marki. Naszym priorytetem i pasją było zapewnienie łatwego w użyciu, ale wydajnego programu do projektowania mebli, który jest liderem na rynku. Nasi klienci mają duży wpływ na rozwój PYTHA 3D CAD, a my jesteśmy dumni, że możemy dostosować nasz program 3D CAD do wielu wymagań naszych klientów!

Zaangażowanie społeczne
Ponad 35 lat sukcesu nie tylko napełnia nas dumą, ale zobowiązuje również do zaangażowania się społecznie i kulturowo. PYTHA Lab sponsoruje np. Lions Club w projektach dla potrzebujących na całym świecie, a także Międzynarodowe Stowarzyszenie Kobiet Zonta, które pracuje nad poprawą statusu kobiet. Wspomagamy również egionalne stowarzyszenie Grenzenlos, które wydaje ciepłe posiłki i odzież dla biednych.

Pytha HQ


Pielęgnujemy otwartą, przyjazną kulturę korporacyjną, w której silny, wysoce zaangażowany, profesjonalny zespół rozwija PYTHA na najwyższą jakość i utrzymuje zaufane relacje z naszymi dealerami i klientami. Przyjemność tworzenia aplikacji do projektowania mebli, zaufanie, poczucie obowiązku, pracowitość, otwartość i uczciwość są podstawami naszej pracy.

 Dzięki zastosowaniu najwyższej, wizjonerskiej technologii oprogramowania 3d CAD i wieloletniemu doświadczeniu przekraczamy oczekiwania naszych klientów.

Oferta PYTHA 3D CAD

Close Menu
×

Koszyk