Nesting / Optymalizacja

Nesting / Optymalizacja

Nasze produkty

Poniżej zostały wyświetlone produkty i usługi zgonie z wybranym filtrem. Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji o produkcie kliknij na jego ikonę. Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie nasze produkty kliknij tu.

Nesting / Optymalizacja

Poniżej znajdują się wybrane programy lub moduły, które pasują do filtra Nesting. Ideą optymalizacji jest zminimalizowanie odpadu produkcyjnego, a w wielu przypadkach również oszczędność czasu. Nesting możemy podzielić na 2 grupy w zależności od możliwości maszyny, na której ma być wykonany. Tu wyróżnimy standardowe tzw. frezarki górnowrzecionowe CNC oraz piły również CNC. Różnice w algorytmie programu i samym rozłożeniu elementów bardzo się różnią chociażby możliwościami obróbczymi freza czy piły.

W naszej ofercie znajdują się zarówno programy do nestingu jak i optymalizatory. Wykorzystywane są one przez naszych klientów w produkcji przede wszystkim elementów mebli tapicerowanych i skrzyniowych, frontów meblowych czy elementów drewnianych jak chociażby zabawki.

Połączenie nestingu z parametryzacją oraz z importem plików csv lub xls daje dodatkowe możliwości oraz przyśpiesza proces przygotowania plików na maszyny CNC.

Wyszukaj program:

Po branży:

Po materiale:

  • Drewno lite
  • Płyta wiórowa
  • Płyta laminowana
  • Płyta MDF

temp - niewidoczny