O Nas

Firma CNC Software Polska Sp. z o. o. od wielu lat zajmuje się działaniami z zakresu dostarczania klientom kompleksowych programów informatycznych, przeznaczonych do maszyn sterowanych numerycznie. Oferujemy nie tylko sprzedaż, ale także ich wdrożenie jako marka HELIOS CAD/CAM. Naszą ofertę tworzą produkty, których producentami są najlepsze europejskie przedsiębiorstwa z branży.

Zakres oferty

Przygotowujemy programy, które wykorzystywane są w kilku branżach przemysłowych, chociażby do produkcji:
> drzwi czy okien,
> schodów,
> mebli,
> elementów drewnianych,
> aranżacji wnętrz i zabudów.

Możliwe działania

Rozwiązania te charakteryzują się kompleksowym działaniem w zakresie:
> projektowania,
> prezentacji,
> produkcji,
> sterowania maszynami numerycznymi.

Korzyści

Zaletą naszych oprogramowań już na etapie wdrażania jest intuicyjna nauka i ich łatwa obsługa. Dodatkowym, bardzo ważnym atutem jest szybka pomoc internetowa, usprawniająca rozwiązywanie trudnych zagadnień.

Proponujemy oprogramowanie, które można z powodzeniem wykorzystywać do maszyn produkowanych w różnych okresach, nawet do urządzeń eksploatowanych już przez wiele lat.

Jeśli pragniesz zyskać na skuteczności swoich działań, nie czekaj, zadzwoń, a nasi specjaliści udzielą kompletnych odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania dotyczące dostępnych rozwiązań informatycznych.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Zespół CNC Software Polska
office@cncsoftware.pl

Firmy partnerskie

COBUS ConCept GmbH

COBUS ConCept to profesjonalna firma konsultingowa, która od wielu lat zajmuje się zagadnieniami procesów biznesowych w firmach. Powstała w 1992 roku w Niemczech. Naszym celem jest optymalizacja procesów i zwiększenie konkurencyjności naszych klientów. Nasze koncepcje, produkty i nasze usługi oferują niestandardowe rozwiązania umożliwiające osiągnięcie tego celu. Tak więc nasza wydajność nie zaczyna się od inteligentnego oprogramowania, ale na długo przed.

PYTHA Lab - Łatwy w użyciu i wydajny program 3D CAD do projektowania mebli.

PYTHA Lab. GmbH

Firma PYTHA Lab produkująca oprogramowanie PYTHA została założona w 1978 roku w oparciu o pomysł opracowania profesjonalnego oprogramowania 3D CAD, które jest łatwe do nauczenia się i przyjemnego w użyciu oraz całkowicie „Made in Germany”.

Odkąd deweloperzy PYTHA są pionierami w rozwoju oprogramowania, zawsze wyprzedzają o krok rynek. Już w 1985 roku pokazali swój pierwszy silnik renderujący, a tym samym stworzyli potrzebę wizualizacji 3D. PYTHA Lab była jedną z pierwszych firm, które opracowały szybki raytracer wraz z wprowadzeniem technologii wirtualnej rzeczywistości i radiosity.

Eurosoft, Inc.

W 1996 r. Dyrektor generalny John Liedl i dyrektor finansowy Renate Liedl otworzyli drzwi nowej firmy w celu wprowadzenia najbardziej innowacyjnej technologii na rynek Ameryki Północnej. Ich pierwszy pakiet produktów był różnorodny; między innymi zawierał oprogramowanie do projektowania elektromagnetycznego. Z czasem firma skupiła się na produkcji i rozwoju oprogramowania oraz na specjalistycznych projektach integracyjnych. Gdy firma ewoluowała do obecnej formy, zadbali o to, aby nie stracić z oczu zasad zaszczepionych ich naszych założycieli, ani tego, co naprawdę przyczyniło się do sukcesu Eurosoft: klientów i partnerów, którzy im zaufali. Jesteśmy dumni z naszej znakomitej reputacji w zakresie obsługi klienta i uczciwości oraz będziemy nadal poszukiwać oraz promować oprogramowanie i technologię najwyższej jakości. 

Eurosoft - Szybki i wydajny optymalizator dla pił panelowych.