fbpx

O nas

Firma CNC Software Polska Sp. z o. o. od wielu lat specjalizuje się w sprzedaży, wdrażaniu i wprowadzaniu zintegrowanych systemów informatycznych pod marką HELIOS CAD/CAM do maszyn CNC. Platforma programowa składa się z programów CAD/CAM wiodących europejskich dostawców, którzy mają duże doświadczenie w poszczególnych branżach i są w nich liderami.

Nasze oprogramowania w branżach takich jak:
> drzwi, okna,
> schody,
> meble,
> elementy drewniane,
> aranżacje wnętrz i zabudów.

Charakteryzują się kompleksowym działaniem w zakresie:
> projektowania,
> prezentacji,
> produkcji,
> sterowania maszynami numerycznymi.

Zaletą naszych oprogramowań już na etapie wdrażania jest intuicyjna nauka i łatwa ich obsługa. Dodatkowym, bardzo ważnym atutem jest szybka pomoc internetowa, usprawniająca rozwiązywanie trudnych zagadnień.

Nie ma znaczenia rok produkcji maszyny. Nawet do „leciwych” maszyn możemy podłączać nasze rozwiązania programowe.

Jeżeli chcesz efektywnie wykorzystywać swoje zasoby – zadzwoń, nasi informatycy i doradcy techniczni, udzielą Państwu wyczerpujących informacji dotyczących naszych rozwiązań.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Zespół CNC Software Polska
office@cncsoftware.pl

Galeria

COBUS ConCept

COBUS ConCept to profesjonalna firma konsultingowa, która od wielu lat zajmuje się zagadnieniami procesów biznesowych w firmach. Powstała w 1992 roku w Niemczech. Naszym celem jest optymalizacja procesów i zwiększenie konkurencyjności naszych klientów. Nasze koncepcje, produkty i nasze usługi oferują niestandardowe rozwiązania umożliwiające osiągnięcie tego celu. Tak więc nasza wydajność nie zaczyna się od inteligentnego oprogramowania, ale na długo przed.

Strona producenta

Cobus Rheda
Pytha HQ

PYTHA Lab.

Firma PYTHA Lab produkująca oprogramowanie PYTHA została założona w 1978 roku w oparciu o pomysł opracowania profesjonalnego oprogramowania 3D CAD, które jest łatwe do nauczenia się i przyjemnego w użyciu oraz całkowicie „Made in Germany”.

Odkąd deweloperzy PYTHA są pionierami w rozwoju oprogramowania, zawsze wyprzedzają o krok rynek. Już w 1985 roku pokazali swój pierwszy silnik renderujący, a tym samym stworzyli potrzebę wizualizacji 3D. PYTHA Lab była jedną z pierwszych firm, które opracowały szybki raytracer wraz z wprowadzeniem technologii wirtualnej rzeczywistości i radiosity.

Strona producenta

Close Menu
×

Koszyk