fbpx

O nas

Firma CNC Software Polska Sp. z o. o. od wielu lat zajmuje się działaniami z zakresu dostarczania klientom kompleksowych programów informatycznych, przeznaczonych do maszyn sterowanych numerycznie. Oferujemy nie tylko sprzedaż, ale także ich wdrożenie jako marka HELIOS CAD/CAM. Naszą ofertę tworzą produkty, których producentami są najlepsze europejskie przedsiębiorstwa z branży.

Zakres oferty

Przygotowujemy programy, które wykorzystywane są w kilku branżach przemysłowych, chociażby do produkcji:
> drzwi czy okien,
> schodów,
> mebli,
> elementów drewnianych,
> aranżacji wnętrz i zabudów.

Możliwe działania

Rozwiązania te charakteryzują się kompleksowym działaniem w zakresie:
> projektowania,
> prezentacji,
> produkcji,
> sterowania maszynami numerycznymi.

Korzyści

Zaletą naszych oprogramowań już na etapie wdrażania jest intuicyjna nauka i ich łatwa obsługa. Dodatkowym, bardzo ważnym atutem jest szybka pomoc internetowa, usprawniająca rozwiązywanie trudnych zagadnień.

Proponujemy oprogramowanie, które można z powodzeniem wykorzystywać do maszyn produkowanych w różnych okresach, nawet do urządzeń eksploatowanych już przez wiele lat.

Jeśli pragniesz zyskać na skuteczności swoich działań, nie czekaj, zadzwoń, a nasi specjaliści udzielą kompletnych odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania dotyczące dostępnych rozwiązań informatycznych.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Zespół CNC Software Polska
office@cncsoftware.pl

Galeria

COBUS ConCept

COBUS ConCept to profesjonalna firma konsultingowa, która od wielu lat zajmuje się zagadnieniami procesów biznesowych w firmach. Powstała w 1992 roku w Niemczech. Naszym celem jest optymalizacja procesów i zwiększenie konkurencyjności naszych klientów. Nasze koncepcje, produkty i nasze usługi oferują niestandardowe rozwiązania umożliwiające osiągnięcie tego celu. Tak więc nasza wydajność nie zaczyna się od inteligentnego oprogramowania, ale na długo przed.

Strona producenta

Cobus Rheda
Pytha HQ

PYTHA Lab.

Firma PYTHA Lab produkująca oprogramowanie PYTHA została założona w 1978 roku w oparciu o pomysł opracowania profesjonalnego oprogramowania 3D CAD, które jest łatwe do nauczenia się i przyjemnego w użyciu oraz całkowicie „Made in Germany”.

Odkąd deweloperzy PYTHA są pionierami w rozwoju oprogramowania, zawsze wyprzedzają o krok rynek. Już w 1985 roku pokazali swój pierwszy silnik renderujący, a tym samym stworzyli potrzebę wizualizacji 3D. PYTHA Lab była jedną z pierwszych firm, które opracowały szybki raytracer wraz z wprowadzeniem technologii wirtualnej rzeczywistości i radiosity.

Strona producenta

Close Menu
×

Koszyk