PYTHA Meble

Domeną naszej firmy jest dostarczanie nowoczesnych oprogramowań komputerowych wspomagających prace prowadzone na maszynach sterowanych
numerycznie. W ramach podejmowanych działań oferujemy między innymi program do projektowania mebli. Odznacza się on prostą i intuicyjną obsługą, dzięki czemu żadna z osób nie będzie miała problemów ze sprawną obsługą systemu. Dodatkowo menu w języku polskim powoduje, że nawet osoby starsze mogą sprawnie obsługiwać oprogramowanie.

Postaw na sprawdzone rozwiązania

Oferowany przez naszą firmę program do projektowania mebli odznacza się wysoką funkcjonalnością, dzięki czemu może być z powodzeniem wykorzystywany zarówno w niewielkich, jak i bardzo dużych przedsiębiorstwach produkcyjnych, gdzie liczy się przede wszystkim wysoka wydajność pracy. Dzięki systemowi możliwe jest modelowanie, które może być prowadzone w czasie rzeczywistym, jednak możliwy jest również import gotowych plików zawierających niezbędne szkice do produkcji.

To, na co warto zwrócić uwagę to przede wszystkim możliwość projektowania mebli w technologii 2D oraz 3D. Pozwala to na dopracowanie każdego z elementów z dbałością o nawet najmniejszy szczegół realizacji. Dzięki stworzonej wizualizacji klienci firmy produkcyjnej mogą dokładnie obejrzeć zaprojektowane meble jeszcze zanim zostaną one wytworzone.

Gwarancja zorientowania na klienta

Celem każdej firmy powinna być kompleksowa obsługa klienta. Właśnie dlatego tak istotne jest przygotowanie gotowego projektu w technologii 3D, który będzie przedstawiał całe pomieszczenie wyposażone w opracowane meble. Dzięki wizualizacji, jaką oferuje prezentowany program, każdy z klientów może przyjrzeć się całej realizacji, a dzięki temu wybrać najodpowiedniejszy kolor mebli oraz ich najbardziej optymalne ustawienie. Wszystko po to, by codzienne korzystanie z przestrzeni było możliwie najbardziej wygodne oraz ergonomiczne.

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy. Przeprowadzone na przestrzeni ostatnich lat liczne realizacje dają nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Krok 1 Modelowanie

PYTHA jest klasycznym systemem 3D-CAD: mogą Państwo budować swój projekt z pojedynczych części oraz ich zespołów. Obiekty mogą Państwo modelować we własnym zakresie lub importować z rozbudowanych bibliotek dostarczonych przez producenta. PYTHA posiada rozbudowane narzędzie do importowania plików z popularnych programów CAD, dzięki czemu uzyskują Państwo bezpośredni dostęp do elementów swoich poddostawców oraz ogromnego zasobu elementów występujących w internecie.

mebel
2d

Krok 2 Projektowanie

W celu wykonania rysunków technicznych mogą Państwo użyć przekrojów, uzupełnić konstrukcje 2D i 3D o wymiary, opisy, symbole, zdjęcia. Mogą Państwo także przypisać różne typy linii, kreskowania oraz porządkować konstrukcję dzięki warstwom.

Krok 3 Prezentacja

Realistyczna wizualizacja pozwala tworzyć rzeczywiste powierzchnie i bez trudu testować różne właściwości świetlne.
W ciągu kilku sekund można wygenerować zdjęcia z różnych kamer, a także mogą Państwo zaskoczyć swoich klientów poprzez utworzenie interaktywnej prezentacji.
Jednym kliknięciem myszy zmieniają Państwo rodzaje drewna lub kolor lakierowanych powierzchni. Nawet drzwi, szuflady itp. mogą być otwierane lub wymieniane podczas prezentacji

kuchnia
maszyna

Krok 4 Produkcja

PYTHA jest idealnym narzędziem do efektywnego wykonania produkcji. Poprzez kilka kliknięć myszy mogą Państwo przekształcić wszelkie dane bezpośrednio z projektu 3D lub 2D w programy na maszyny CNC, różnorodne listy produkcyjne, dane dla systemów PPS i innych rozwiązań branżowych.
PYTHA posiada zintegrowaną analizę łuków, która umożliwia rozkładanie dowolnie ukształtowanych, swobodnych konturów w proste i łuki. Dzięki temu każdy kontur i powierzchnia zostanie bezproblemowo rozpoznana przez Państwa maszynę CNC.

Cechy PYTHA Meble:

>  Zespół firmy „PYTHA” od wielu lat współpracuje z ekspertami z branży produkującej elementy z drzewa, metalu, szkła, plastiku oraz kamienia. Nasza firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klienta oraz testuje wszystkie rozwiązania z pomocą ekspertów.
> Program jest elastyczny i nieograniczony
> Łatwy w nauce i w użytkowaniu
> Szybki w rysowaniu i tworzeniu przekrojów,
> Precyzyjne i nieograniczone opcje konstruowania

> Oszałamiająca realistyczna prezentacja
> Pełna dokumentacja zbiorcza
> Automatyczne generowanie dowolnych raportów włączając w to listę elementów, materiałówkę, etykiety
>Automatyczny generator wierceń pod połączenia dla programów CNC
>Redukcja błędów produkcyjnych poprzez wyeliminowanie ręcznych procesów

Przydatne linki:

PYTHA MEBLE

Dodatkowe informacje
dotyczące programu

PREZENTACJA

Umów się na
prezentację już dziś

PYTHA TARGI

Zobacz również
inne programy

PYTHA ARCHITEKTURA

Zobacz również
inne programy