COBUS NCAD - Biblioteka frontów parametrycznych

Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat doświadczenie pozwala naszej firmie na dostarczanie nowoczesnych programów komputerowych służących między innymi do projektowania frontów. Oprogramowanie COBUS NCAD odznacza się prostym i intuicyjnym interfejsem, dzięki czemu prowadzone w nim prace są realizowane w niezwykle szybki sposób. Program współpracuje zarówno z tymi nowoczesnymi, jak i nieco starszymi maszynami, co daje pewność sprostania oczekiwaniom każdego z klientów.

COBUS NCAD – gwarancja jakości i funkcjonalności

Opracowane przez naszą firmę makra w programie COBUS NCAD pozwalają na przeprowadzanie prac z dbałością o nawet najmniejszy szczegół. Pomagają one w zaprojektowaniu frontu w taki sposób, aby sprostał oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Wyborowi podlegają aspekty, takie jak wymiary frontu, jego kolor, a także różnego rodzaju frezy ozdobne. Zakup licencji na oprogramowanie COBUS NCAD daje możliwość samodzielnej edycji produktów pod indywidualne potrzeby.

COBUS NCAD odznacza się prostotą obsługi, dzięki czemu nawet niedoświadczona osoba nie będzie miała problemów ze sprawnym poruszaniem się po programie. Szeroka baza modeli frontów powoduje, że każdy z klientów znajdzie produkt najodpowiedniejszy dla swoich potrzeb. Oprogramowanie odznacza się wysokim poziomem dokładności, co jest gwarancją minimalizacji błędów w procesie produkcji, a tym samym właściwej optymalizacji finansowej przedsiębiorstwa. W swojej bazie posiadamy zarówno swoje autorskie opracowania frontów, jak i projekty stworzone przez naszych klientów i kontrahentów. Zapewnia to bardzo szeroki wybór frontów zróżnicowany pod względem stylu, estetyki oraz wielu innych parametrów.

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. Przeprowadzone na przestrzeni ostatnich lat liczne realizacje dają nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów pod względem funkcjonalności oraz prostoty użytkowania.

Na prośbę wielu klientów zdecydowaliśmy się udostępniać nowe fronty parametryczne stworzone w programie COBUS NCAD. Jedynym warunkiem koniecznym do zakupu takiego frontu jest posiadanie aktywnej licencji programu COBUS NCAD.

Pod poniższym linkiem znajdziesz nasze propozycje frontów z krótkim opisem (konieczne będzie hasło, jeżeli go nie posiadasz skontaktuj się z nami). Jeżeli chcesz zamówić dany front, wystarczy, że wypełnisz krótki formularz umieszczony zawsze z prawej strony opisu i wciśniesz ZAMAWIAM. W cenę frontu wliczona jest również POMOC wdrożeniowca przy konfiguracji obróbek.

Zakupione fronty mogą być bazą do samodzielnego stworzenia nowych modeli.

Zachęcamy do przekazywania pomysłów na nowe modele, które będą mogły być udostępniane innym firmom. Osoba lub firma, która przekaże taki pomysł a my wykonamy żądany front, dostanie go jedynie za 50% jego wartości. Lista nie zawiera frontów zastrzeżonych przez klientów.

Na życzenie klienta piszemy również indywidualne fronty, które nie są nigdzie udostępniane. W razie potrzeby prosimy o KONTAKT.

Obejrzyj filmy:

Przydatne linki:

PREZENTACJA

Umów się na
prezentację już dziś

COBUS FRONTY

Zobacz również
powiązane programy

COBUS NESTING

Zobacz również
powiązane programy

COBUS NCAD

Zobacz również
powiązane programy