Program do produkcji drzwi - COBUS Drzwi

COBUS Drzwi

W ostatnim czasie sporym zainteresowaniem klientów działających w branży produkcyjnej cieszą się różnego rodzaju oprogramowania informatyczne stworzone dla maszyn sterowanych numerycznie. Szczególnie dobre opinie zyskuje program COBUS Drzwi, który jest dostępny w trzech wersjach – podstawowej, Ekspert oraz Professional.

COBUS Drzwi w wersji podstawowej

Jedną z głównych zalet tego oprogramowania jest prostota użytkowania. Wszelkie prace, jak na przykład frezowanie czy wiercenie można zaprogramować zaledwie kilkoma kliknięciami. Wycięcia, miejsca na zamek, klamkę oraz zawiasy mogą być zwymiarowane z niezwykłą dokładnością i precyzją. Dzięki pamięci wewnętrznej oprogramowania, najczęściej wykorzystywane ustawienia i parametry mogą być zapisywane i odtwarzane w dowolnym momencie, bez konieczności powtórnego wprowadzania wszystkich wymiarów i ustawiania opcji. Głównymi funkcjonalnościami programu jest formatowanie drzwi, tworzenie wycięć, frezowanie, a także wiercenie kątowe zawiasów.

COBUS Drzwi Ekspert

Program ten został opracowany w celu usprawnienia procesu produkcji drzwi w dużych przedsiębiorstwach oraz w firmach zajmujących się realizacją niestandardowych zamówień. Nawet najbardziej komplikowane komendy i polecenia są dzięki zastosowanemu programowi upraszczane, dzięki czemu obsługa systemu jest niezwykle łatwa i intuicyjna. COBUS Drzwi Ekspert dba nie tylko o właściwą obróbkę drzwi, ale również o odpowiednie ustawienie uchwytów mocujących i przyssawek w taki sposób, aby żadne akcesorium nie zostało podczas pracy uszkodzone.

Innym narzędziem jest COBUS Drzwi Professional, które dzięki licznym aktualizacjom oraz udogodnieniom zapewnia znacznie bardziej komfortową i wydajną pracę. Program oferuje wygodną kalkulację cen materiałów oraz niezwykle dokładne wymiarowanie wypełnień, które może być zapisywane w pamięci programu dla każdego modelu drzwi osobno. Wielozadaniowość, dokładność oraz wygoda obsługi to główne czynniki decydujące o tym, że coraz więcej przedsiębiorstw produkcyjnych decyduje się na wykorzystywanie nowoczesnych oprogramowań informatycznych w swojej siedzibie.