Co to jest COBUS eFronty?

Co to jest COBUS eFronty?

Bardzo wielu klientów podczas zamawiania mebli do swojego domu boryka się z licznymi problemami. Konieczność pojawienia się w siedzibie firmy, by złożyć zamówienie, niedokładne rysunki wysyłane za pośrednictwem maila czy też źle zoptymalizowana strona internetowa przedsiębiorstwa bardzo często są problemem w sprawnej realizacji zleceń. Nadszedł jednak koniec komplikacji, bo oto na rynku pojawiło się innowacyjne oprogramowanie informatyczne COBUS eFronty.

Co potrafi program?

COBUS eFronty to znakomity system dla wszystkich firm pracujących na maszynach CNC. Przejrzysty interfejs oraz menu w języku polskim sprawiają, że z jego obsługą poradzą sobie nawet osoby nieobyte w pracy z komputerem. Podstawowym zadaniem narzędzia jest optymalizacja działań na linii klient – firma, czyli inaczej mówiąc, jeszcze sprawniejsze przyjmowanie zamówień. Program COBUS eFronty jest instalowany na stronie internetowej przedsiębiorstwa, dzięki czemu każdy z odbiorców ma do niego wygodny dostęp z dowolnego urządzenia mobilnego. Wprowadzone do systemu dane są automatycznie wysyłane do siedziby firmy, gdzie są wprowadzane do maszyn CNC.

Jak to działa?

Najpierw należy założyć konto klienta na stronie internetowej firmy posiadającej oprogramowanie COBUS eFronty. Po jego weryfikacji można przystąpić do zamawiania mebli czy też innych akcesoriów wyposażenia mieszkania. Należy dokładnie zwymiarować wszystkie rozkroje, wybrać rodzaj, kolor i grubość płyty, a dane wprowadzić do systemu. Gdy wszystkie pola zostaną uzupełnione, system natychmiast poinformuje klienta o ostatecznej cenie za wykonaną usługę. Po akceptacji warunków, zamówienie trafia do firmy, a o wykonanej pracy odbiorca zostanie poinformowany mailowo lub telefonicznie.

Dla kogo jest to rozwiązanie?

COBUS eFronty jest programem idealnym dla przedsiębiorstw obsługujących dużą liczbę zleceń. Możliwość otrzymywania od klientów gotowych zamówień jest dla pracowników ogromnym ułatwieniem. Również sami klienci są zadowoleni z takiego oprogramowania informatycznego, ponieważ wycena jest wysyłana natychmiast po wprowadzeniu danych, a data realizacji może być na bieżąco kontrolowana w systemie.