POSTPROCESORY DO STEROWNIKÓW CNC

Nasza firma działa na polskim rynku już od wielu lat i zajmuje się dostarczaniem nowoczesnego oprogramowania informatycznego do maszyn sterowanych numerycznie. Oferowane przez nas produkty odznaczają się przede wszystkim łatwą obsługą, dzięki czemu każdy z pracowników może zostać w bardzo krótkim czasie przeszkolony z użytkowania programu. Dostarczane narzędzia są na tyle uniwersalne, że mogą zostać zaimplementowane zarówno do najnowszych urządzeń, jak i maszyn eksploatowanych już od wielu lat.

Wysoka wydajność sterowników CNC

Dostarczane przez naszą firmę oprogramowania obsługują obróbki nie tylko w 3, ale także w 5 osiach, co sprawia, że mogą być one zainstalowane nawet do najnowocześniejszych i najbardziej zaawansowanych technologicznie maszyn CNC. Narzędzia zostały opracowane przez niezwykle doświadczonych i wykwalifikowanych fachowców, co jest przede wszystkim gwarancją stabilnego i płynnego działania programu.

Kompatybilność ze wszystkimi sterownikami maszyn

Tworzone przez nas postprocesory to przede wszystkim bardzo duża funkcjonalność. Nie trzeba już się zaopatrywać w dedykowane produkty dla poszczególnych modeli maszyn CNC, ponieważ oferowane narzędzia informatyczne są kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami stosowanymi w zakładach pracy.

Gwarancja indywidualnego podejścia do klienta

Oferowane postprocesory współpracują z wieloma modelami maszyn, jak na przykład SERON, INFOTEC, WEEKE czy HOMAG, jednak na życzenie klienta proponujemy także stworzenie indywidualnego postprocesora dla modelu, którego jeszcze nie mieliśmy okazji obsługiwać. Dzięki bardzo dużemu doświadczeniu oraz doskonałej znajomości rynku nowe oprogramowanie jest tworzone w bardzo krótkim czasie i może być użytkowane natychmiast po instalacji.

Zachęcamy do zapoznania się z całością naszej oferty dotyczącej obsługiwanych sterowników CNC. Poza oprogramowaniem, zajmujemy się także przeprowadzaniem szkoleń dla pracowników, a także wsparciem technicznym, gdy tylko pojawią się dodatkowe pytania na temat dostarczanych narzędzi.

Program współpracuje między innymi z:

IMA: IMAWOP 2.x, 3.0, 4.0, 5.0, 6.0, 7.0, 8.0, 9.0
HOMAG/ WEEKE: woodWOP 2.x, 3.x, 4.x, 5.x, 6.x, 7.x,
SCM / MORBIDELLI: Xilog 3, Xilog Plus, TRIA xxxx, Maestro
BIESSE: BiesseWorks, bSolid
UNITEAM: TPA Albatros
FELDER: TPA Albatros WoodFlash
BUSELLATO: TPA Albatros, Genesis
MASTERWOOD: Masterwork
INFOTEC: TPA

Jeżeli Twojej maszyny nie ma na liście, skontaktuj się z nami – napiszemy postprocesor specjalnie dla Twojego sterowania.

IMA: NUM 750, NUM 760, NUM 1060
WEEKE: NUM 750
BIESSE: RT 480, NC 1000, XNC, XP 600
MAKA: Siemens 810, Siemens 840D, BWO 900, NUM 1060, Heckler & Koch 
ANDERSON: Fanuc
REICHENBACHER: Siemens 810, Siemens 840D
FANUM: OSAI 
INFOTEC:  ISAC, INFOCAM
POLSKA GRUPA CNC: NK105, SimCNC
HIMET: Beckhoff
SERON: G-code, Mach3, NK300, Osai
KIMLA: G-code
TRIMA: Siemens 840
KOCH
: G-code
MULTICAM
: G-code
ATMSolutions: G-code, ATMSCAM, NK300, Siemens 840, Siemens 840D, Fanuc, Syntec

Przydatne linki:

PREZENTACJA

Umów się na
prezentację już dziś

COBUS WOP

Zobacz również
inne programy

COBUS NESTING

Zobacz również
inne programy