Sprawdź jak PRO100 można zautomatyzować produkcję na maszynach CNC

Sprawdź jak PRO100 można zautomatyzować produkcję na maszynach CNC

PRO100 to intuicyjny program do aranżacji wnętrz i projektowania mebli w jednym, w którym meble składasz z gotowych formatek i okuć. Każda zmiana w projekcie jest natychmiast prezentowana na wizualizacji. Meble możesz tworzyć od podstaw, importować z innych programów, a nawet używać elementów znalezionych w Internecie.

Dzięki doświadczeniu firmy CNC Software Polska, przy współpracy z firmą ECRU został przygotowany integrator między programem PRO100, a maszynami CNC różnych producentów. Rozwiązanie możliwe jest również w połączeniu ze starszymi maszynami, do których PRO100 nie ma bezpośredniego połączenia za pomocą G-Kodu.

WSPARCIE DLA STEROWNIKÓW MASZYN:

NUM
ISAC
SIEMENS
Beckhoff
Osai
INFOCAM
SimCNC
Fanuc

Moduł CNC dla PRO100 pozwala na dodawanie do pojedynczych formatek obróbek i generowanie plików do sterowania maszynami CNC oraz szybką i bezbłędną identyfikację formatek i odpowiadających im plików obróbek umożliwiających sterowanie tymi maszynami.

Wprowadzenie takiego rozwiązania pozwala na zautomatyzowanie produkcji. Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak jeszcze lepiej możesz wykorzystać swoje maszyny CNC.