DRUKARKI 3D

Oferujemy nowoczesne i niezawodne urządzenia do tworzenia zarówno prostych, jak i skomplikowanych obiektów, czyli przemysłowe drukarki 3D. Pozwalają one pracować na różnorodnych materiałach: folii, papierze, termoplastach, żywicach światło utwardzalnych, tworzywach sztucznych i metalach.

Drukowanie 3D to nic innego, jak nakładanie kolejnych warstw materiałów i spajanie ich w taki sposób, aby uzyskać pożądany kształt przestrzenny. Jest to metoda przyrostowa, zwana też addytywną.

Drukarki 3D z naszej oferty stanowią gwarancję wysokiej jakości i precyzyjnej produkcji w różnych gałęziach przemysłu i wykorzystywane są w wielu różnych branżach.

Dzięki urządzeniom dostępnym w naszym asortymencie można w szybki, łatwy i ekonomiczny sposób tworzyć prototypy, pojedyncze egzemplarze i niskie serie produktów, nawet tych o skomplikowanej geometrii.

Zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną ofertą i wyboru najbardziej odpowiedniej opcji.

Drukarka 3D Raise3D E2

Precyzyjna, niezawodna i niedroga drukarka 3D z systemem IDEX (Independent Dual Extruders) – dwoma niezależnymi głowicami drukującymi pozwalającymi min. na jednoczesne drukowanie dwóch takich samych modeli. Wyposażona w elastyczną platformę drukowania ułatwiającą zdejmowanie wydruków, automatyczne poziomowanie i ekran dotykowy oferuje także stosunkowo duże pole robocze.

Drukarka 3D Raise3D Pro2

Drukarka wykonana z przemysłowej klasy komponentów. Idealnie nadaje się zarówno do produkcji małoseryjnej jak i do prototypowania. Przygotowana do długotrwałej pracy z najtrudniejszymi materiałami a dzięki dwóm dyszom pozawala na drukowanie najbardziej skomplikowanych geometrii. Pro2 to twój bilet do fabryki przyszłości.

Drukarka 3D Raise3D Pro2 Plus

Drukarka wykonana z przemysłowej klasy komponentów. Idealnie nadaje się zarówno do produkcji małoseryjnej jak i do prototypowania. Przygotowana do długotrwałej pracy z najtrudniejszymi materiałami a dzięki dwóm dyszom pozawala na drukowanie najbardziej skomplikowanych geometrii. Pro2 to twój bilet do fabryki przyszłości.

Drukarka Raise3D Pro2 Plus została wybrana Najlepszą wielkoformatową drukarką 3D w rankingu magazynu All3DP.

Drukarka 3D Ultimaker 2+ Connect

ULTIMAKER 2+ CONNECT jest następcą Ultimakera 2+, który odniósł sukces zarówno w małych i średnich firmach, jak i na uczelniach wyższych. W tych środowiskach zidentyfikowaliśmy okazję do przyjęcia naszego cyfrowego przepływu pracy. Dzięki „podłączeniu” drukarki umożliwiamy klientom płynny i bardziej zintegrowany przepływ pracy, umożliwiając im większą wydajność.

Firmowe oprogramowanie CURA dostępne na licencji Open-Source pozwala zarówno na bezstresowe drukowanie jak i na wyciśnięcie z drukarki pełni jej możliwości.

Drukarka 3D Ultimaker S3

Zajmująca niewiele miejsca na biurku drukarka wyposażona w najnowsze rozwiązania technologiczne – dwa ekstrudery, możliwość druku z materiałów kompozytowych, czujniki przepływu filamentu czy aktywne poziomowanie stołu. Ultimaker S3 to najbardziej efektywne i opłacalne w użyciu, dostępne już teraz rozwiązanie dla nowoczesnych firm, które chcą wprowadzić profesjonalny druk 3D do swojej codziennej działalności.

Drukarka 3D Ultimaker S5

Odkryj łatwą w obsłudze, desktopową drukarkę 3D z dużym polem roboczym która zapewni Ci dokładne, powtarzalne, przemysłowej jakości wydruki. Prosta instalacja, ciągłość pracy, niezawodny dwugłowicowy ekstruder – Ultimaker S5 to kompletne, profesjonalne rozwiązanie druku 3D.