Odwiedź CNC Software Polska na Targach HOLZ-HANDWERK 2022

Targi rynku drzewnego HOLZ-HANDWERK 2022

Już w lipcu tego roku, po 3 letniej przerwie, odbędą się największe w Niemczech targi rynku drzewnego – HOLZ-HANDWERK. Oczywiście CNC Software Polska będzie obecna na tym wydarzeniu, które odbędzie się w dniach 12-15 lipca.

Znajdziesz nas na hali 11.1, przy stanowiskach naszych partnerów handlowych:

  • Stanowisko 122 / PYTHA Lab
  • Stanowisko 168 / COBUS ConCept

W roku 2018 do Norymbergi przyjechało 515 wystawców i 110 000 odwiedzających. Wiemy, że w tym roku swoją obecność już potwierdziła większość firm liczących się w branży. Nie możemy doczekać się nowości w dziedzinie oprogramowania CAD/CAM, które zaprezentuje m.in. Cobus Concept i Pytha Lab.

Czego spodziewać się na tegorocznych targach HOLZ-HANDWERK w Norymberdze?

Na pewno pełnego spektrum rozwiązań służących do obróbki drewna. Maszyny, narzędzia, sprzęt, materiały no i oczywiście oprogramowanie. Przyjedź i sprawdź najnowsze trendy oraz innowacje.

Dodatkowym atutem, żeby pojawić się w Norymberdze, są trwające w tym samym czasie targi okien, drzwi i fasad, na których nawiążesz nowe kontakty i zobaczysz najnowocześniejsze technologie dla przemysłu, handlu i automatyki.

Wszyscy wiemy, że każde targi to idealna okazja na biznesowe spotkania. Szczególnie teraz, kiedy wszyscy ograniczają wyjazdy handlowe, hala targowa HOLZ-HANDWERK może okazać się idealnym miejscem, żeby:

  • zadać nam pytania dotyczące funkcjonalności oprogramowania,
  • zapytać w jaki sposób możemy usprawnić proces produkcji w Twojej firmie,
  • usłyszeć o najnowszych projektach i wdrożeniach prowadzonych przez CNC Software Polska
  • wycenić pakiety oprogramowania,
  • napić się kawy lub herbaty w doborowym towarzystwie.

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem wystawców i mnogością nowinek, które zostaną zaprezentowane w Norymberdze, nie zawsze uda się spotkać ad hoc. Dlatego przygotowaliśmy dla Państwa formularz kontaktowy, za pomocą którego można wstępnie umówić się na rozmowę.

Imię i nazwisko
Firma
Email
Telefon
Data spotkania na targach HOLZ-HANDWERK 2022The form has been submitted successfully!
There has been some error while submitting the form. Please verify all form fields again.