NOWOCZESNE I UNIWERSALNE
ROZWIĄZANIA INFORMATYCZNE
CAD/CAM

wykorzystywane
w wielu branżach technicznych

Sprzedaż i wdrażanie programów CAD/CAM

Przygotowujemy dla naszych klientów nowoczesne i uniwersalne rozwiązania informatyczne CAD/CAM, które są wykorzystywane w wielu branżach technicznych. Są to programy CNC, które ułatwiają wykonywanie:
– drzwi oraz okien,
– schodów,
– mebli oraz innych elementów drewnianych,
– aranżacji wnętrz.

Wykorzystywane programy CAD/CAM i inne usługi
Naszym klientom oferujemy postprocesory do maszyn CNC przygotowane przez firmy Cobus oraz Pytha – czołowych producentów rozwiązań informatycznych dla przemysłu, wykorzystywanych przede wszystkim w branży meblarskiej. Świadczymy również usługi pisania programów CNC, a także wykonujemy szkolenia oraz udzielamy pomocy online oraz wsparcia telefonicznego.

Zapoznanie się z naszą ofertą
Lepsze poznanie i zrozumienie oprogramowań do maszyn, które oferujemy naszym klientom, jest możliwe poprzez kontakt z naszymi specjalistami, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania. Za sprawą aplikacji Team Viewer możliwe będzie zaprezentowanie naszej oferty i w ten sposób będziecie mogli w skrócie poznać ich możliwości. Zachęcamy również do kontaktu osobistego w naszym biurze w Toruniu. Przykładowe realizacje są dostępne na naszej stronie, udostępnione w formie materiałów multimedialnych – filmów czy zdjęć.

 

Cobus

Dostarczamy nowoczesne i funkcjonalne oprogramowanie, którego producentem jest firma Cobus. Przygotowała ona siedem rozwiązań projektowych, które są przygotowanie do tworzenia chociażby drzwi czy frontów. Dzięki ich użytkowaniu można wykonać koncepcję, która następnie zostanie sprawnie wykonana przez maszyny CNC.

Pytha

W wersjach przygotowanych do tworzenia wystaw targowych, architektury wnętrz, a także mebli przygotowaliśmy rozwiązania koncepcyjne firmy Pytha. Są to funkcjonalne, a jednocześnie łatwe w użytkowaniu aplikacje dla przedsiębiorstw przemysłowych, zapewniające efektowne rezultaty.

Usługi

Zajmujemy się nie tylko sprzedażą oprogramowania, ale także przygotowujemy dla naszych klientów gotowe programy w oparciu o złożone zamówienie. Świadczymy również szkolenia, a także udzielamy pomocy w zakresie obsługi sprzedawanej technologii w formie telefonicznej oraz online.

 

Czas to pieniądz!

Czas to pieniądz!

Programy CAD CAM

Nasze programy wykorzystywane są w branżach takich jak: