NOWOCZESNE I UNIWERSALNE
ROZWIĄZANIA INFORMATYCZNE
CAD/CAM

wykorzystywane
w wielu branżach technicznych

Sprzedaż i wdrażanie programów CAD/CAM

Przygotowujemy dla naszych klientów nowoczesne i uniwersalne rozwiązania informatyczne CAD/CAM, które są wykorzystywane w wielu branżach technicznych. Są to programy CNC, które ułatwiają wykonywanie:
– drzwi oraz okien,
– schodów,
– mebli oraz innych elementów drewnianych,
– aranżacji wnętrz.

Wykorzystywane programy CAD/CAM i inne usługi
Naszym klientom oferujemy postprocesory do maszyn CNC przygotowane przez firmy Cobus oraz Pytha – czołowych producentów rozwiązań informatycznych dla przemysłu, wykorzystywanych przede wszystkim w branży meblarskiej. Świadczymy również usługi pisania programów CNC, a także wykonujemy szkolenia oraz udzielamy pomocy online oraz wsparcia telefonicznego.

Zapoznanie się z naszą ofertą
Lepsze poznanie i zrozumienie oprogramowań do maszyn, które oferujemy naszym klientom, jest możliwe poprzez kontakt z naszymi specjalistami, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania. Za sprawą aplikacji Team Viewer możliwe będzie zaprezentowanie naszej oferty i w ten sposób będziecie mogli w skrócie poznać ich możliwości. Zachęcamy również do kontaktu osobistego w naszym biurze w Toruniu. Przykładowe realizacje są dostępne na naszej stronie, udostępnione w formie materiałów multimedialnych – filmów czy zdjęć.

 

Cobus

Dostarczamy nowoczesne i funkcjonalne oprogramowanie, którego producentem jest firma Cobus. Przygotowała ona siedem rozwiązań projektowych, które są przygotowanie do tworzenia chociażby drzwi czy frontów. Dzięki ich użytkowaniu można wykonać koncepcję, która następnie zostanie sprawnie wykonana przez maszyny CNC.

Pytha

W wersjach przygotowanych do tworzenia wystaw targowych, architektury wnętrz, a także mebli przygotowaliśmy rozwiązania koncepcyjne firmy Pytha. Są to funkcjonalne, a jednocześnie łatwe w użytkowaniu aplikacje dla przedsiębiorstw przemysłowych, zapewniające efektowne rezultaty.

Usługi

Zajmujemy się nie tylko sprzedażą oprogramowania, ale także przygotowujemy dla naszych klientów gotowe programy w oparciu o złożone zamówienie. Świadczymy również szkolenia, a także udzielamy pomocy w zakresie obsługi sprzedawanej technologii w formie telefonicznej oraz online.

 

Czas to pieniądz!

Czas to pieniądz!

Programy CAD CAM

Nasze programy wykorzystywane są w branżach takich jak:


Postprocesory do maszyn CNC

Nasza firma działa na polskim rynku już od wielu lat i zajmuje się dostarczaniem nowoczesnego oprogramowania informatycznego do maszyn sterowanych numerycznie. Oferowane postprocesory współpracują z wieloma modelami maszyn, jak na przykład SERON, INFOTEC, HOMAG czy SCM, jednak na życzenie klienta proponujemy także stworzenie indywidualnego postprocesora dla modelu, którego jeszcze nie mieliśmy okazji obsługiwać.

O firmie

CNC Software Polska Sp. z o. o.

od wielu lat specjalizuje się w sprzedaży, wdrażaniu i wprowadzaniu zintegrowanych systemów informatycznych pod marką HELIOS CAD/CAM do maszyn CNC. Nasza oferta składa się z programów CAD CAM wiodących europejskich dostawców, którzy mają duże doświadczenie w poszczególnych branżach i są w nich liderami.

Zaufali nam

Aktualności

Automatyzacja w Polskim Przemyśle Drzewnym z COBUS NCAD

W dzisiejszych czasach Przemysł 4.0 przekształca produkcję poprzez nowoczesne technologie, takie jak mechanizacja, automatyzacja i robotyzacja. Polski przemysł drzewny przeszedł znaczącą transformację, koncentrując się na tych procesach, aby sprostać globalnej konkurencji. Mechanizacja wprowadza technologie zastępujące pracę ręczną, poprawiając wydajność. Oprogramowanie COBUS NCAD umożliwia automatyczny rozkrój materiałów. Automatyzacja eliminuje pracę ludzką, obniżając koszty i zwiększając kontrolę nad procesem. Robotyzacja wykorzystuje roboty do zadań, zwiększając wydajność i jakość. Przemysł drzewny w Polsce nadal będzie się rozwijać w tym kierunku, z wykorzystaniem zaawansowanych rozwiązań, jak COBUS NCAD, aby utrzymać konkurencyjność i przyszłość branży.

Czytaj więcej

Szybki kontakt

odwiedź nas

ul. Włocławska 169A
87-100 Toruń
woj. kujawsko-pomorskie
NIP: 9562261437

Zadzwoń

Nasi konsultanci z przyjemnością odpowiedzą na pytania
+48 56 690-41-56
Marcin Klejnowski:
+48 509 707 795

Wyszukaj program:

Po branży:

Po materiale:

  • Drewno lite
  • Płyta wiórowa
  • Płyta laminowana
  • Płyta MDF