Metale ...

Obróbka metali i tworzyw sztucznych

Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat doświadczenie pozwala naszej firmie na dostarczanie nowoczesnego oprogramowania przeznaczonego do obróbki metali oraz tworzyw sztucznych. Prezentowane programy odznaczają się intuicyjną obsługą oraz spersonalizowanym interfejsem użytkownika. Sprawia to, że każdy z pracowników może dostosować wygląd programu w taki sposób, aby poruszanie się po wszystkich dostępnych opcjach było możliwie najbardziej wygodne.

Rozbudowana funkcjonalność oprogramowań

To, co sprawia, że programy do obróbki metali i tworzyw sztucznych cieszą się tak dużym zainteresowaniem klientów, to przede wszystkim funkcjonalność. Oprogramowanie może być używane zarówno w niewielkich zakładach, jak i bardzo dużych przedsiębiorstwach. Wszystko po to, aby sprostać oczekiwaniom każdego z klientów. Oprogramowania CNC zostały stworzone po to, by wszelkie prace obróbcze mogły być przeprowadzane z dbałością o nawet najmniejszy detal realizacji.

Dostarczane programy mają możliwość tworzenia rysunków technicznych 2D oraz projektów mechanicznych 3D. Dzięki temu w prosty sposób można wytwarzać nawet bardzo skomplikowane i złożone konstrukcje. Propozycja firmy to także przydatne oprogramowania przeznaczone do frezowania materiału. Mają one możliwość wykonywania wysokowydajnych cięć trochoidalnych, obróbki wieloosiowej czy też cięć z wysoką prędkością. Ponadto program “Frezowanie 5-osi” posiada zdolność 5-osiowego symultanicznego wykańczania materiału.

Postaw na sprawdzone rozwiązania

Zapraszamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszego oprogramowania CNC dla swoich potrzeb. To, co charakteryzuje dostarczane produkty to przede wszystkim prosta obsługa, współpraca z zewnętrznymi formatami plików, a także płynne działanie nawet na starszych komputerach. Aby żaden postęp w pracach nie został utracony, oprogramowania posiadają opcję autozapisu. Ważną informacją jest fakt, że osobom rozpoczynającym swoją pracę na maszynach CNC oferujemy profesjonalne szkolenia i wdrożenia.

Poniżej znajdują się wybrane programy lub moduły, które pasują do filtra Metale, Aluminium i Tworzywa sztuczne. Do modelowania 2D i 3D oraz prototypowania, zdecydowanie polecamy oprogramowanie firmy Schott i produkt o nazwie Pictures by PC.

Wymienione oprogramowanie posiada również moduł CAM z pełną gamą postprocesorów w cenie oraz wieloma użytecznymi strategiami obróbczymi.

Wyszukaj program:

Po branży:

Po materiale:

  • Drewno lite
  • Płyta wiórowa
  • Płyta laminowana
  • Płyta MDF

temp - niewidoczny