Szeroka oferta szkoleń COBUS ConCept

Cobus – jakie szkolenia wybrać?

Coraz bardziej złożony proces produkcji sprawia, że w przedsiębiorstwach często wykorzystywane są nowoczesne oprogramowania informatyczne dbające o poprawność oraz dokładność wykonywanych prac. Wiele z takich programów dostarcza firma COBUS ConCept, która w swojej ofercie posiada aż 11 produktów. Mimo, iż wiele z tych programów charakteryzuje się prostą i intuicyjną obsługą, to jednak, aby móc korzystać z ich pełni możliwości konieczne może okazać się szkolenie prowadzone przez specjalistów w branży.

Szeroka oferta szkoleń COBUS ConCept

Bardzo dużym zainteresowaniem klientów cieszy się oprogramowanie COBUS Nesting. System ten pozwala na zaoszczędzenie czasu oraz pieniędzy. Dostarczany produkt jest niezwykle pomocny podczas wycinania wielu elementów z jednej płyty. W zaledwie kilka sekund może on zaplanować linie cięć w taki sposób, aby po zakończonym procesie pozostawało jak najmniej odpadów, a jeśli już zostaną, by mogły być one wykorzystane powtórnie. Program może zasymulować proces rozkroju jeszcze przed uruchomieniem maszyny, co pozwoli na oszacowanie czasu potrzebnego do wykonania pełnego procesu produkcyjnego.

Firma CNC Software Polska oferuje szkolenia także z innych produktów COBUS ConCept, jak na przykład COBUS drzwi, schody czy też fasady. W ostatnim czasie oferta firmy została wzbogacona także o szkolenia z tzw. eFrontów. Jest to niezwykle pomocne oprogramowanie dla wszystkich osób, którzy chcą zdalnie zamawiać rozkroje. Zadaniem klienta jest zarejestrowanie się w systemie oraz wybranie opcji, czego ma dotyczyć realizowana usługa. W następnym kroku ważną czynnością jest dokładne zwymiarowanie każdego elementu oraz wprowadzenie danych do systemu. Po zakończonym procesie produkcji klient zostanie poinformowany o możliwości odbioru zamówienia.

Przedsiębiorstwo COBUS ConCept dostarcza bardzo wiele innowacyjnych oraz niezwykle użytecznych programów informatycznych, jednak, aby w pełni korzystać z ich możliwości warto przejść kompleksowe szkolenie pozwalające na sprawne poruszanie się po nowo zainstalowanym programie. Szkolenia to doskonała inwestycja, która podniesie jakość obsługi klienta, a firmie zapewni oszczędności czasowe i finansowe.